Aplikacja dostosowana do potrzeb

To czego potrzebujesz.

System dostosowany do Twoich potrzeb

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi, które próbują  sprostać wyzwaniom stawianym przez dane wydarzenie. Podczas planowania jego obsługi, często okazuje się, że albo do realizacji założeń potrzebujemy wielu programów – które nie są ze sobą w żaden sposób zintegowane – albo otrzymujemy rozbudowane narzędzie, do obsługi którego niezbędny jest sztab ludzi. Dostosowanie takich systemów jest drogie i czasochłonne.

SET to narzędzie, które jest dokładnie dostosowane do Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy event stawia przed organizatorem inne wyzwania, dlatego Smart Event Tools pozwala na wybór z  szerokiego wachlarza funkcji, tych które aktualnie będą potrzebne.

W łatwy sposób możesz wybierać między dostępnymi rozwiązaniami, zmieniać flow czy dostosowywać poszczególne element do dynamicznie zmieniającej się agendy. Do każdego wydarzenia przypisywany jest koordynator projektu, który będzie służył pomocą przy realizacji danych założeń.

Zapewniamy suport zarówno zdalny jak i również osobisty  na miejscu wydarzenia.

Sprawdź również

Kompleksowość
więcej informacj

Realizuj założenia kompleksowo, z jednego miejsca. Zarządzaj bazą danych, realizuj wysyłki sms / mail i administruj wszystkimi modułami

 

Łatwy w obsłudze
więcej informacj

System jest łatwy w obsłudze i konfiguracji. Dostępny jest na wszystkich urządzaniach bez konieczności instalacji kolejnej aplikacji

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji