System łatwy w obsłudze

Nie musisz instalować kolejnej aplikacji. System ma przyjemny interface dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych. 

Technologia webowa

System ma przyjemny interface dostosowany do wszystkich urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu aplikacji webowej, nie zmuszamy Państwa do instalacji kolejnej aplikacji na swoim smartfonie.

Każde okno systemowe można dostosować do swoich potrzeb zmieniając wygląd graficzny samodzielnie, lub w przypadku rozbudowanej identyfikacji wizualnej – zlecając procedurę naszym pracownikom.

Wykorzystujemy różne metody logowania do systemu – począwszy od standardowej jednorazowej rejestracji, poprzez tworzenie profili  z dostępem do wielu eventów, oraz rozwiązania z użyciem kodów QR.

Wykorzystujemy rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie profilować uczestników i dostosować widoki do jego indywidualnych potrzeb. System nieustannie jest rozwijany. W dynamiczny sposób przerzucamy pomysły i koncepcje w pełni sprawne rozwiązania. SET to nie tylko aplikacja, ale również doświadczony zespół,  który gotowy jest pomóc przy każdej sposobności. Podczas prac przygotowawczych systemu pod konkretne wydarzenie jesteśmy w stałym kontakcie z klientem uwzględniając pomysły i wdrażając spersonalizowane rozwiązania na potrzeby danego wydarzenia. Efektem jest płynnie i dynamicznie działająca aplikacja.


Sprawdź również

Szyty na miarę
więcej informacji

System, który jest dostosowany do Twoich potrzeb. Sprawdź i wykorzystaj te elementy, która aktualnie potrzebujesz

 

Kompleksowość
więcej informacj

Realizuj założenia kompleksowo, z jednego miejsca. Zarządzaj bazą danych, realizuj wysyłki sms / mail i administruj wszystkimi modułami

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji